Sık Sorulan Sorular

Kayseri Erkilet Havaalanı 75 km , Nevşehir Kapadokya Havalimanı 45 km mesafededir. Havaalanından Servisler ve otele ulaşım bilgisi için info@yusufyk.com mail adresinden veya +90 384 341 74 00 nolu Telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Tesis yakınlarında 10 dakikalık yürüyüş mesafesi içerisinde 10 dan fazla restoran seçeneği bulunuyor. Türk ve Dünya Mutfağı seçenekleri mevcut.
Yusuf Yiğitoğlu Konağı içerisinde Spa merkezimiz mevcut değil ancak Şirketimizi diğer tesisi Dilek Kaya Hotel’de spa merkezimiz bulunuyor. Bu tesis için ücretsiz servsi imkanımız bulunuyor.
Ürgüp Şehir merkezine yürüyerek ulaşabilirsiniz ancak diğer gezi alanları için toplu taşıma veya taksi kullanabilirsiniz.
Yusuf Yiğitoğlu Konağı Ürgüp Merkezine yürüyerek 10 dakika mesafededir. Hediyelik eşyalar ve diğer ihtiyaçlarınız için market ve mağazalar bulabilirsiniz.
Kapadokya bölgesinde yapılabilecek tüm aktiviteler için https://www.yusufyk.com/activities.php adresimizi ziyaret edebilir veya resepsiyondan bilgi alabilirsiniz.
Kapadokya bölgesinde gezerken yürüyüş ayakkabılarınızın yanınızda olması size çok yardımcı olacaktır. Kapadokya Havası diğer bölgelere göre daha kuru olduğundan yanınızda nemlendiricileriniz almayı unutmayın. Her mevsim için serinlik olabilir akşamalar için lütfen yanınızda ekstra sıcak tutacak giysiler bulundurun.
Otel genelinde ve odalarda ücretsiz Wi-Fi bağlantımız bulunuyor. Kaya oyma ve taş mimariden dönem dönem sinyal alışı etkilensede rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tesisimizde 3 adet aile odamız bulunuyor. Bu odaların müsaitliği için lütfen resepsiyondan ayrıca bilgi alınız.
Yusuf Yiğitoğlu Konağında Taş ve Kayaoyma olmak üzere toplamda 30 oda bulunuyor.
Odalarımızın tamamında merkezi ısıtma sistemi ve aynı zamanda Sıcak/ Soğuk iklimlendirme yapabilen klima bulunuypr.
Evet, resepsiyon ile letişime geçmeniz durumunda size bu konuda yardımcı olmakmatan mutluluk duyarız..
Master Card , Visa Kabul ediyoruz. Amex için %4 ekstra komisyonumuz mevcut.
Hayvanları çok seviyoruz ancak diğer misafirlerimizinde görüşlerin saygımız olduğundan oda içerine evcil havyan Kabul edemiyoruz.. Diğer seçeneklerimiz için lütfen bizi arayın.
Bütün odalarımızda LCD TV bulunuyor.